Біла ванна кімната – як її облаштувати?

Біла ванна кімната – це завжди модний і вдалий вибір! Однак білий колір несе відчуття чистоти та прохолоди, тому варто урізноманітнити його іншими відтінками, аксесуарами та мотивами. То з чим поєднувати? Як підкреслити стиль білої ванної кімнати?


1. Ванна кімната з чорно-білою плиткою

Який колір першим приходить на думку як ідеальне поєднання для білого? Це чорний. Такий дует забезпечує стилістичний баланс: білий візуально збільшить простір, а чорний додасть виразності та характеру в цілому. Питання лише в тому, в яких пропорціях використовувати ці відтінки? Opoczno Eternal, цікава пропозиція у чорно-білому варіанті, буде вдалим вибором. Світлий фон розбитий темними прожилками, які можуть стати загальним знаменником для інших поверхонь. Імітації каменю є прикрасою самі по собі, а завдяки глянцевому покриттю ця плитка посилить враження ексклюзивності – навіть у маленькій кімнаті.


2. Білий мармур та золото

Ще одне стильне поєднання – білий і золотий. Коли ми стикаємося з білою настінною плиткою з унікальним кам’яним малюнком Carrara Chic із золотими елементами, ми отримуємо незвичайний ефект, який перетворить звичайну ванну в елегантну кімнату. Глянцеві поверхні, що імітують мармур, візуально збільшать приміщення, а витончена позолота у вигляді аксесуарів освіжить і оживить дизайн. Крім того, структурна плитка з ніжним візерунком додасть інтер’єру динаміки. Ідеальним доповненням до такої композиції стануть дерев’яні плитки, викладені у підлозі у формі французької ялинки.


3. Біла структурна плитка та бетон

З чим поєднувати білий у ванній? Його універсальність означає, що дозволено використовувати всі варіанти, і найчастіше вибирають м’які відтінки – будь то пастельні (наприклад, м’ята, блакить або пудрово-рожевий) або сирі сірі. Бетонна плитка може бути нейтральним фоном для більш декоративних візерунків плитки, наприклад Opoczno Selina, які, крім свого білого кольору, привертають увагу своєю чудовою формою.


4. Біла ванна кімната з деревом

Натуральний матеріал не рекомендується використовувати у ванній, тому його краще замінити на керамограніт з імітацією дерева. Дерев'яні візерунки можна поєднувати з білою плиткою, наприклад, з колекції Frozen Lake.


5. Біло-блакитна ванна кімната з мозаїкою

Морські мотиви доповнюють біле. Всі відтінки блакиті – це рецепт створення композиції, яка пов’язана з морськи