МОЗАЇКА: як вибрати і на що звертати увагу при укладанні. Мозаїка - це модна тема!

Обновлено: 18 нояб. 2020 г.

Мозаїка - це модна тема. Мозаїка - це декор , корені якого сягають у прадавні часи. Композиції з мармуру, перламутру або гальки прикрашали житлові приміщення і предмети побуту. Невеликі елементи, зібрані в єдине ціле, колись розповідали історії, зображували тварин і рослини. Вони були частиною палацових пейзажів, додали кольору в сіру реальність, і сьогодні вони являють собою серйозну конкуренцію з плитками великого розміру. Хоча протягом деякого часу в світі дизайну опанувала мода розміру XL, тепер альтернативі міні-версії. Як використовувати їх для створення оригінального аранжування? Подивіться 9 ідей від бренду Paradyż!


1. Невеликий формат, але відмінний ефект

Вони мають форму квадратів, прямокутників або ромбів. Вони чудово відтворюють геометрію неправильних багатокутників, красу марокканського візерунку або простоту класичної ялинки. Мозаїчні плитки являють собою купу різноманітних можливостей, які привносять цікаву атмосферу в інтер'єр. З них можна створювати унікальні дизайни, а також розміщувати їх по вигинах,що, безумовно, перевершує більш великі аналоги. Найчастіше вони являють собою декор, який виділяється на тлі інших стін, хоча декоратори також присвячують їм більші фрагменти. Завдяки цьому вони привертають увагу з порога. Мозаїки прикрашають, оживляють декор, у якому відсутній чіткий акцент,вони покращують пропорції кімнати та, незважаючи на невеликий розмір, відповідають за чудовий ефект.

Мініатюрні плитки зазвичай пропонуються у вигляді характерних листів, завдяки яким їх укладка проста і швидка. Їх використання величезне, починаючи від поясків, що проходять через ванну кімнату, які розмежовують зони у кімнаті, і закінчуючи вставками. У такій ролі буде працювати, серед іншого Paradyż Ramones. Сріблясте скло з дерев'яною графікою, яка буде ідеально відповідати стільниці і меблям. Блискуча поверхня плиток, яка освітлюються лампами, додатково зміниться, тим самим оптично збільшивши простір.


2. Ідея для модного фону

Мозаїка все частіше стає не тільки доповненням до оформлення, але і її домінантою - вона забезпечує фон для ванни, заповнює простір кабіни. Використовуючись як більш великий фрагмент, вона повністю підкреслить свою красу. Щоб підкреслити її присутність, варто спробувати стилістичний контраст, наприклад, поєднуючи виразні кольори стін з трохи більш тонкими мотивами класичних ромбів на пресованої мозаїці Arton. Більш світлий кремовий колір плитки доповнить декор, в якому переважають темні кольори: темно-зелений, темно-синій або чорний, і позолочені декори стануть відправною точкою для фурнітури та аксесуарів в ексклюзивному золоті. Ця композиція ідеально поєднується з еклектичним, сучасним або стилем ар-деко.

Від того, яка мозаїка зіграє першу скрипку, залежить творчість декораторів інтер'єру. Всупереч поширеній думці, мозаїку можна використовувати як у невеликих, так і у великих ванних кімнатах, а також в композиціях, підпорядкованих різним стилям - не тільки модерністським, але і класичним, ретро, скандинавським або органічним. Там, де переважають дерево і приглушені кольори землі, ідеально буде проходити мозаїка Torton, що нагадує гілочки. Два протилежних тони - світлий і темний - можуть створювати взаємопроникні мотиви або художньо «розкидані» системи. Цікаво, що на основі рішення Torton ви можете пограти з контрастами використовуючи фугу різного кольору. Завдяки цьому ми підкреслимо оригінальний зовнішній вигляд мозаїки ще краще.


3. Не тільки на стіні

Маленькі плитки - рецепт для стін і профільованих поверхонь. Їх також можна успішно використовувати в якості облицювання стільниці або полиць в душі, на які ми будемо виставляти косметику і аксесуари, необхідні під час ванни. Використання мозаїки на підлозі також є популярною тенденцією. Такий «килим», викладений мініатюрної плиткою Pantos від Paradyż, може покрити всю підлогу або, може тільки доповнити дизайн, що вміщає душову кабіну або ванну. Класичне поєднання білого і чорного каменю створить вражаючу композицію і зробить кімнату більше. Однак, щоб не вносити хаос, варто пом'якшити ціле домішкою сірого з великоформатними плитками, що імі