Види змішувачів для ванни – який вибрати?

Настінні, врізні, а може окремо стоячі? З термостатом або без? З класичним виливом або з тропічним душем? Який змішувач для ванни найкращий? А який вибрати, щоб відчути себе як у справжньому СПА салоні навіть в маленькій домашній ванній? Радимо.
Змішувачі для ванни – поділ за способом установки

Ринок аксесуарів для ванної кімнати надзвичайно багатий і може похвалитися досить великим вибором різних змішувачів для ванни. Щоб знайти кращу модель з моря можливостей, слід дотримуватися деяких основних правил.

В першу чергу змішувач для ванни повинен добре виглядати. Візуальний аспект дуже важливий, оскільки він багато в чому визначає, як ви будете себе почувати у власній ванній кімнаті. Сантехніка повинна непомітно вписуватися і доповнювати дизайн інтер'єру, бути символічною глазур'ю на торті.

Ще важливіше інше правило. Змішувач для ванни має бути адаптований до конкретної ванни – по її розмірам, типу і конфігурації. Тут є кілька можливостей: змішувачі для ванни можна встановити на стіну, на ванну або на підлогу.

Змішувач для ванни настінний

Найпопулярніша модель змішувачів для ванни – це змішувачі настінні. Цей тип змішувачів включає дві невеликі групи: змішувачі зовнішнього і прихованого монтажу для ванни.

  • Зовнішній змішувач для ванни – модель з класичним зовнішнім виливом, тому вся конструкція, тобто змішувач, ручки, шланг і ручний душ, на виду . Завдяки невисокій ціні і дуже простому способу установки цей тип змішувача для ванни найчастіше вибирають споживачі. Вам слід подумати про покупку такого змішувача, перш за все, коли у вас досить велика ванна кімната, оформлена в класичному стилі, а також коли ви хочете швидко замінити арматуру, без необхідності капітального ремонту.

  • Змішувач для ванни прихованого монтажу – це рішення більш стримане і естетичне, тому його охоче вибирають для сучасних, мінімалістичних ванних кімнат і кімнат з дуже обмеженим простором. Тут весь механізм управління захований в стіні, а зовні видно тільки вилив та ручки управління. Монтаж змішувача прихованого монтажу набагато складніший, тому варто спланувати його завчасно – до укладання плитки.
Врізний змішувач для ванни

Трохи менш поширеним типом змішувачів є елегантні врізні змішувачі для ванни. Їх монтують не в стіні, а в спеціальні отвори, розташовані на борту ванни. Пам'ятайте, що такі змішувачі нелегкі, тому перед покупкою переконаєтеся, що ваша ванна може витримати таке навантаження.

У групі змішувачів для ванни представлені моделі на один, три, чотири і п'ять отворів, які розрізняються набором функцій. Таким чином, ви можете вибрати просту модель з одним отвором, або спробувати версію з окремим душем, зливом або регулятором потоку води.