top of page

Види змішувачів для ванни – який вибрати?

Обновлено: 16 авг. 2023 г.

Настінні, врізні, а може вільно стоячі? З термостатом або без? З класичним виливом або з тропічним душем? Який змішувач для ванни найкращий? А який вибрати, щоб відчути себе як у справжньому СПА салоні навіть в маленькій домашній ванній? Радимо.


купити змішувач для ванни


Змішувачі для ванни – поділ за способом установки.


Надзвичайно багатий і досить великий вибір різних змішувачів для ванни. Щоб знайти кращу модель з моря можливостей, слід дотримуватися деяких основних правил.

В першу чергу змішувач для ванни повинен добре виглядати. Візуальний аспект дуже важливий, оскільки він багато в чому визначає, як ви будете себе почувати у власній ванній кімнаті. Сантехніка повинна непомітно вписуватися і доповнювати дизайн інтер'єру, бути символічною глазур'ю на торті.

Ще важливіше інше правило. Змішувач для ванни має бути адаптований до конкретної ванни – по її розмірам, типу і конфігурації. Тут є кілька можливостей: змішувачі для ванни можна встановити на стіну, на ванну або на підлогу.

Змішувач для ванни настінний.

Найпопулярніша модель змішувачів для ванни – це змішувачі настінні. Цей тип змішувачів включає дві невеликі групи: змішувачі зовнішнього і прихованого монтажу для ванни.

  • Зовнішній змішувач для ванни – модель з класичним зовнішнім виливом, тому вся конструкція, тобто змішувач, ручки, шланг і ручний душ, на виду . Завдяки невисокій ціні і дуже простому способу установки цей тип змішувача для ванни найчастіше вибирають споживачі. Вам слід подумати про покупку такого змішувача, перш за все, коли у вас досить велика ванна кімната, оформлена в класичному стилі, а також коли ви хочете швидко замінити арматуру, без необхідності капітального ремонту.

  • Змішувач для ванни прихованого монтажу – це рішення більш стримане і естетичне, тому його охоче вибирають для сучасних, мінімалістичних ванних кімнат і кімнат з дуже обмеженим простором. Тут весь механізм управління захований в стіні, а зовні видно тільки вилив та ручки управління. Монтаж змішувача прихованого монтажу набагато складніший, тому варто спланувати його завчасно – до укладання плитки.


купити змішувач рівне


Врізний змішувач для ванни.


Трохи менш поширеним типом змішувачів є елегантні врізні змішувачі для ванни. Їх монтують не в стіні, а в спеціальні отвори, розташовані на борту ванни. Пам'ятайте, що такі змішувачі нелегкі, тому перед покупкою переконаєтеся, що ваша ванна може витримати таке навантаження.

У групі змішувачів для ванни представлені моделі на один, три, чотири і п'ять отворів, які розрізняються набором функцій. Таким чином, ви можете вибрати просту модель з одним отвором, або спробувати версію з окремим душем, зливом або регулятором потоку води.


купити змішувач Grohe цінаОкремостоячі змішувачі.

Змішувачі, призначені для окремо стоячих ванн, особливо розташованих далеко від стіни, можуть похвалитися унікальним зовнішнім виглядом, а також незвичайними розмірами. Це дуже елегантне, але, на жаль, досить дороге рішення, призначене в першу чергу для просторих ванних кімнат.

У зв'язку з тим, що окремо стоячий змішувач встановлюється в підлогу, його установку необхідно спланувати завчасно (бажано на початковому етапі реалізації), щоб правильно підвести водопровід і забезпечити необхідні підключення.

Зростаюча популярність окремостоячих ванн означає, що вибір спеціальних змішувачів досить широкий. Тут ви можете вибирати між різноманітними версіями з однієї і двома ручками в мінімалістському, класичному, ретро або навіть гламурному стилі.


купити Grohe Рівне

Функції змішувачів для ванни.

Якщо ванна повинна бути справжнім задоволенням, а не тільки необхідною гігієнічною процедурою, подумайте про змішувач для ванни, який може похвалитися не тільки привабливим дизайном, а й цікавими технологічними рішеннями. Тут заслуговують на увагу:

  • Змішувач для ванни з термостатом – підтримує постійну задану вами температуру води протягом усього часу. Це рішення дуже зручне, особливо якщо у вас є діти і ви хочете вберегти їх від випадкових опіків.

  • Змішувач для ванни з тропічним душем – стане в нагоді в першу чергу в ванних кімнатах тим людям, які також використовують ванну як душ і люблять, коли все тіло омивається широким струменем води.

  • Безконтактний змішувач для ванни – оснащений чутливим фотоелементом, який активує струмінь води, як тільки ви кладете руку під вилив. Ніяких зайвих рухів робити не потрібно! Це дуже економічне й зручне рішення.

  • Змішувач для ванни з відкидним виливом – альтернатива класичним настінним змішувачам. Завдяки складному виливу ви візуально отримуєте кілька додаткових сантиметрів у ванній і знижуєте ризик удару по крану під час прийняття душу.


Як вибрати змішувач для ванни? На що звертати увагу при покупці?

Змішувач для ванни, крім того, що він повинен мати гарний вигляд і виконувати важливі для вас функції, також повинен бути максимально міцним і безвідмовним, щоб його не потрібно було замінювати через кілька місяців після установки. Для того щоб оцінити надійність змішувача для ванни, зверніть увагу на наступні елементи:

  • Матеріал, з якого він виготовлений. Найміцнішими вважаються латунні, додатково покриті міцним хромованим покриттям. Латунь стійка до механічних пошкоджень, має антикорозійні і антибактеріальні властивості, тому є найбільш гігієнічним варіантом для вашої ванної кімнати.

  • Картридж, тобто серце змішувача для ванни. Він відповідає за регулювання потоку води і контроль температури, тобто змішування гарячої і холодної води. Керамічний картридж відрізняється дуже високою міцністю, низьким рівнем відмов і хорошим захистом від протікання.

  • Пропускна здатність, виражена в літрах за хвилину. Очевидно, що найкраще, якщо ефективність буде якомога більш високою – відзначена класом A. Цей параметр означає, що витрата становить приблизно 15 літрів води за хвилину.

купити Hansgrohe Рівне


Як бачите, вибрати кращий змішувач для ванни зовсім не просто. Перед прийняттям рішення варто проконсультуватися з фахівцями, і наші консультанти вам з радістю допоможуть!

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page