Вінілова підлога – часті питання.

Обновлено: 6 нояб. 2020 г.

Ви чули про вінілові панелі, але не знаєте, що це таке? Прочитайте статтю і отримаєте відповідь на хвилюючі питання, пов'язані з вибором підлогового покриття цього типу.1.Що таке вініл?

Вініл - це синтетичний матеріал, який характеризується міцністю вище середньої та стійкістю до пошкоджень. Люди, що вирішили інвестувати в цей тип підлоги, можуть вибрати один з двох доступних варіантів: панелі або підлогова плитка.

Панелі складаються з декількох накладених один на одного шарів. Ключовим є шар ПВХ, на який наноситься прозорий поліуретановий шар. Саме це робить вінілову поверхню естетичною і довговічною. Під шаром ПВХ знаходиться ще один шар - фотографічний, який визначає зовнішній вигляд. Фотографічний шар може відображати натуральний камінь, дерево або будь-який колір. У свою чергу, вінілова плитка являє собою конструкцію, яка виготовлена з твердого вінілу товщиною від 3 до 5,5 міліметрів.2.Чому варто придбати вініл?

Вінілові панелі дуже гнучкі і тихі. Спеціальний шар панелі допомагає зменшити звуки і кроки. Крім того, ви можете ходити навіть босоніж по панелям - вони дуже теплі на дотик. Крім того, вінілова плитка може бути легко встановлена у ванній кімнаті - без ризику ковзання і без страху перед вологістю.

Більш того, вінілові панелі набагато дешевші, ніж вироби з дерева, стійкі до подряпин і тріщин. Користувачі також високо оцінюють теплоізоляцію панелей цього типу - вініл набагато тепліше ламінату і приємніше на дотик.3.Де можна використовувати вініл?

Ми можемо відповісти на це як «практично скрізь»: вдома, в офісі, на підприємствах громадського харчування, в тренажерному залі, у фітнес-клубі, в торговому центрі, в адміністративному приміщенні.

На відміну від дерев'яних панелей, вініл можна безпечно використовувати в приміщеннях різної специфіки. Синтетичний матеріал робить підлогу дуже міцною, вона не пошкоджується, а вплив світла не викликає вицвітання.

Завдяки поєднанню функціональності і естетики, вініл завжди буде відмінно виглядати.