Ванна - яку вибрати? Поради, яка ванна буде найкращою?

Перш за все потрібно розуміти що душова кабіна це економія. Місця – стандартна душова займає приблизно на 50% менше площі ніж ванна. Води – при прийнятті душу витрачається в 4-5 раз менше води, ніж при прийнятті ванни. Часу – на «водні процедури» в душовій витрачається в кілька разів менше. Душова кабінка підійде людям які звикли вести швидкий та динамічний спосіб життя, для яких на першому місці економія часу, а потім вже комфорт. Звичайно, якщо є можливість, краще встановити і душову кабіну і ванну. Давно відомо що найкращий метод розслаблення після важкого дня – прийняти ванну з піною. Ванна завжди була символом комфорту, достатку. Безсумнівно – з точки зору практичності душова кабіна має більше плюсів, але якщо думати не тільки про практичне а і про комфорт – то без ванни ніяк не обійтись.
Вибір ванни починається з матеріалу, адже саме від нього буде залежати довговічність і комфорт. Самими поширеними матеріалами на сьогодні є акрил, сталь. Крім них ванна може бути виготовлена з натурального каменю.

Сталеві ванни самі популярні і цьому є ряд причин. Вони досить легкі, як в транспортуванні так і в монтажі. Мають не високу ціну. Можуть бути різноманітних розмірів, що зручно в нестандартних санвузлах. Але є в них і мінуси. Самий вагомий з них – висока теплопровідність. Тобто така ванна швидко забирає тепло, і довго поніжитися в гарячій воді у Вас не вийде. Вибираючи сталеву ванну звертайте увагу на її товщину, вона має бути не менше ніж 3мм. На емалі не має бути ніяких пошкоджень. На сьогодні найкращим виробником сталевих ванн вважаються німецьку компанію Kaldewei. 30 років гарантії від виробника, шумоізоляція на зовнішній стороні дна ванни. Легка реставрація. Все це виділяє сталеві ванни серед інших ванн з інших матеріалів.  Сталева ванна ідеальний варіант для не дорогого ремонту.Акрил – матеріал почав використовуватися в виробництві ванн відносно недавно, з кінця минулого століття. В основі акрилу – полімерні сполуки, які відповідають параметрам натуральності матеріалів. Він міцний як сталь, але в той само час володіє більшою гнучкістю. Це дозволяє створювати ванни будь яких форм та розмірів. У акрилу низька теплопровідність, цим він схожий на чавун. при всьому цьому матеріал приємний на дотик, теплий. Безсумнівною перевагою акрилу є можливість монтажу гідро та аеро масажу. Всі гідромасажні ванни виготовлені з акрилу. Вибираючи акрилову ванну – зверніть увагу на фірму виробника. Краще якщо це буде відома компанія яка виробляє такі продукти хоча б протягом 10 років, так Ви зможете почути реальні відгуки від людей які довгий час користуються ванною довгий час.


При виборі ванни – матеріал це основний фактор. Наступний параметр – розмір. Перш ніж придбати ванну, ретельно виміряйте свій санвузол та місце під встановлення ванни. Особливу увагу слід звернути на "чисті" розміри, які заміряются після вкладання плитки. Тоді у Вас ніколи не виникне проблем. Якщо Ви хочете дізнатися більше та замовити дійсно якісну ванну - звертайтесь до наших менеджерів +38 (097) 0871070

33 просмотра1 комментарий

Недавние посты

Смотреть все