top of page

Тропічний душ -що таке і як він працює. Тропічний душ Hansgrohe Rainfinity


Хороший дизайн йде рука об руку з функціональністю. Це підтверджується багатьма оригінальними дизайнами, які панують в спальні, кухні або вітальні. Тим не менш, ванна кімната - це щось більше - відчуття максимального задоволення, спосіб відірватися від сірої рутини і свято почуттів. Тут дотик і зір грають першу скрипку, і шкіра відчуває розслабляючу силу струменя, яка стимулює, освіжає, розслабляє, гарантує благополуччя, надихає. Все це складається в систему, яка разом з активацією потоку води гарантує блаженство. Тільки одне рішення може зробити це - Hansgrohe Rainfinity . Новинка німецького виробника, представлена на виставці ISH у Франкфурті в 2019 році, це те, що не можна не помітити у ванній кімнаті, яка претендує на звання домашнього спа.


Душова система Hansgrohe Rainfinity - новий вимір задоволення

Система Hansgrohe Rainfinity є результатом співпраці між брендом Hansgrohe і студією Phoenix Design . Ключовим елементом в створенні цієї системи було досягнення максимального задоволення при візуальному збереження форми. Цей мінімалістський дизайн стимулює почуття естетики. Простенька лінія, зосереджена навколо архетипових форм, підкреслена матовим білим, що контрастує з темними графітовими дисками. Це новий вимір задоволення, який, диктує не тільки орієнтацію на стилістичну простоту, але також і на надання функціональних рішень у вигляді форсунок трьох типів струменів.

Під назвою Hansgrohe Rainfinity представлені високоякісні продукти, які створять ідеальні умови для купання. Це включає велику ручну лійку для душу діаметром 130 мм, тропічний душ , а також подовжену насадка для душу і насадку для душу з настінним кріпленням та регулюванням кута нахилу. Ці і багато інших продуктів Rainfinity вже доступні для покупки.


Душ і три види відпочинку: PowderRain, Intense PowderRain, RainStream

Душовий набір Hansgrohe Rainfinity дозволяє індивідуалізувати себе в зоні купання завдяки трьом типам струменів. Микроделікатний, як весняний дощь PowerRain заспокоїть ваші почуття і принесе задоволення після важкого дня. Intense PowerRain розслаблює втомлені м'язи завдяки силі інтенсивних крапель, а RainStream дозволяє вам мити тіло, не намочивши обличчя і волосся, коли ви хочете швидко освіжитися.


Red Dot Award: Кращий з кращих.

Під час міжнародної зустрічі журі, що складається з фахівців в області дизайну, обирає переможців конкурсу Red Dot - престижної нагороди, яка підтверджує якість продукту, його майстерність і технологічний прогрес, що призводить до зручності використання в повсякденному житті. В категорії приладдя для ванних кімнат продукти Hansgrohe Rainifinity отримали вищу нагороду: Red Dot: Best of the Best.Недавние посты

Смотреть все

コメント


bottom of page