Керамогранітна плитка у ванній – чому її варто вибрати?

Обновлено: сент. 20

Керамогранітна плитка (керамограніт) – це вид облицювання, який дуже популярний в інтер’єрах ванних кімнат. Цей матеріал має ряд переваг, які роблять його вибором на довгі роки. Разом з експертами ЛеоКераміки ми пояснюємо, чому керамогранітна плитка – це універсальне та позачасове рішення, яке дозволить вам облаштувати ванну кімнату модно та стильно.


Керамогранітна плитка – стійка і довговічна.


Керамограніт – це суміш каоліну, кварцового піску та інших мінералів і належить до видів кераміки. У процесі виробництва його пресують, а потім обпалюють. Характеризується високою твердістю, низьким водопоглинанням та морозостійкістю, тому його можна класифікувати як матеріал із широким спектром застосування. Завдяки своїм протиковзким властивостям і високій стійкості до вологи, він ідеально підходить для використання в приміщеннях, таких як ванні кімнати або кухні. Керамогранітна плитка – хороший вибір, якщо ви хочете отримати довговічне рішення, яке залишатиметься стійким до стирання та механічних пошкоджень.


Догляд за керамогранітом.


Популярні керамогранітні плитки не тільки довговічні, але й невибагливі в плані обслуговування. Вони належать до практичних оздоблювальних матеріалів, які, крім високої стійкості до експлуатації, характеризуються поверхнею, яка легко миється і стійка до хімічних речовин. Можна почистити керамограніт ганчіркою з теплою водою або м’яким миючим засобом. Інший варіант – побутові чистячі засоби або пароочисник, які ефективно видалятимуть бруд без необхідності використання хімічних речовин.


Керамограніт – ваш шлях до сучасної ванної кімнати.

Окрім переваг, пов’язаних з технічними властивостями керамограніту, цей тип плитки має ще багато інших сильних сторін, що визначають її перевагу перед іншими рішеннями. Перш за все, керамограніт – це стильне та позачасове рішення для всіх типів інтер’єрів – він чудово імітує дерево, мармур або бетон, відрізняється сучасним дизайном. Ви можете легко створити з ними як монументальні композиції у просторих інтер’єрах, так і оригінальні композиції, які оптично збільшать навіть дуже маленькі кімнати.