Кольори 2021 року за версією Інституту Pantone

Оголошено кольори 2021 року за версією Pantone! Після ретельного аналізу відомий Інститут кольорів обрав кольори майбутнього сезону. Дізнайтеся, які відтінки пануватимуть у найближчі місяці, і подивіться, як ви можете ввести їх у дизайн свого дому.

Кольори 2021 року за даними Інституту Pantone

Знаменитий Інститут Pantone нарешті оголосив колір – а точніше кольори – 2021 року. Сірий у відтінку Ultimate Grey та жовтий у відтінку Illuminating ("Світло") були обрані провідними кольорами у наступному сезоні. Перший колір повинен асоціюватися з практичністю та постійністю каменю, а другий – із сонячною енергією, оптимізмом та радістю життя. На думку експертів Pantone, їх поєднання символізує силу, глибокі роздуми та надію на краще майбутнє.


Illuminating – як використовувати колір 2021 року в інтер’єрах?

У 2021 році виразна оббивка меблів буде в моді – чому б не скористатися цією тенденцією і не придбати диван в енергійному жовтому кольорі? Такий предмет меблів ідеально підійде для інтер’єру, оформленого в приглушених пастельних тонах, наприклад, сірому. На такому фоні диван стане справжнім центром композиції. Ви можете використовувати такий прийом в еклектичних, скандинавських та сучасних інтер’єрах.

Вам подобається змішувати кольори? Внесіть жовті елементи у вітальню, оформлену в бохо, арт-деко або вишуканому гламурі. Жовтий диван чудово підійде до різних відтінків синього та зеленого, а також насиченого фіолетового. Для виразного ефекту виберіть предмет меблів з ефектною формою, наприклад, банкетку на високих ніжках або широкий диван із заокругленою формою.


Світло-жовтий на модній кухні 2021 року

Відповідно до психології кольорів, жовтий – це колір оптимізму, радості та енергії. Це стимулює дії, покращує настрій і створює атмосферу гостинності. То чи є колір, який більше підходить кухні? Звичайно, ні! Колір Illuminating насправді створений для приготування їжі та їдальні. Більше того, він буде чудово виглядати в компанії Ultimate Grey, з яким створить сучасне та елегантне поєднання.

Для просторої кухні вибирайте жовті шафи з простими геометричними формами. Також у цьому випадку ви можете використовувати шпалери та плитку, що імітують сіре дерево або камінь.

На кухні можна пофарбувати стіни в відтінок «світло-жовтого» – це рішення особливо добре підходить для невеликих, слабо освітлених приміщень. Пофарбуйте максимум дві стіни жовтою фарбою – решта залиште нейтральним, світлим кольором, бажано білим. Елементи морського синього, шавлієво-зеленого також добре виглядатимуть на жовтій кухні.


Ultimate Grey – як використовувати колір 2021 року в дизайні інтер’єру?

Сірий Ultimate Grey і модна спальня 2021 року

Ви можете ввести Ultimate Grey у спальню, наприклад, як колір підлоги. Натуральні сірі дошки будуть найелегантнішими, але сучасний керамограніт, що імітує дерево, сирий бетон або сірий камінь, також буде хоро