Красива ванна від А до Я – дізнайтеся, як оформити гармонійний інтер'єр

В облаштуванні ванної кімнати, як і будь-якого іншого приміщення, найважливіше гармонія. Вона впливає на сприйняття простору і ефективно співіснує з модними тенденціями в сфері дизайну. Як досягти цього стану? Про це нижче.


Мета: взаємодоповнюваність

Концепція гармонії в інтер'єрі пов'язана з одноманітністю матеріалів, кольорів і форм. Будь-які невідповідності будуть заважати позитивному сприйняттю, тому дизайнери все частіше акцентують увагу на взаємодоповнюваності при виборі обладнання для санвузлів. Продукція з однієї дизайнерської лінії повністю позбавить від побоювань з приводу відсутності єдності в формі кераміки або кольорів фасадів. Це також знизить необхідність в пошуку схожих рішень і тим самим заощадить час. Взаємодоповнюваність також означає комфорт та свободу компоновки і можливість організувати будь-яке приміщення – як маленьке, так і велике.


Візуальна гармонія – стиль і кольори

Варто почати з гармонійного декору – і хоча тенденції кожного року спокушають міражем сміливих комбінацій, краще всього вибирати приглушені, нейтральні відтінки. До них відносяться, серед іншого, ніжні сірі, білі, а також відтінки дерева. Їх можна комбінувати зі схожими універсальними тонами або розглядати як природне доповнення до більш виразних поверхонь.


Практична зона умивання

Крім візуальної концепції, важливо правильно спроектувати функціональне планування ванної кімнати – особливо зони для вмивання, тобто зони з раковинами і ванною або душем. Комплекти меблів з керамікою полегшують цю дилему, оскільки в наборі йдуть раковини розміром від 40 см до 100 см і більше. Менші за розміром комплек