Маленька ванна кімната – як облаштувати її в 2021 році? Перегляньте перелік функціональних рішень

Якщо ви починаєте будувати плани на 2021 рік, і ремонт ванної кімнати також є одним із пунктів – ви потрапили в потрібне місце. У нас для вас є путівник, завдяки якому ви зможете легко вибрати все необхідне. Ми підготували обов’язковий список, тобто 9 речей, які ідеально підійдуть для кожної маленької ванної кімнати – це функціональні, естетичні рішення, натхненні останніми тенденціями 2021 року.


1. Плитка в яскравих кольорах

Вибір плитки може бути досить складною справою, особливо якщо ванна кімната невелика. Грамотно підібрана плитка повинна візуально збільшити інтер’єр і зробити так, щоб навіть крихітний простір здавався трохи світлішим та відкритішим. Вам не потрібно обирати звичайний білий колір, щоб інтер’єр виглядав свіжим – у 2021 році в інтер’єрах пануватиме природа, тож ви зможете досягти ефектних поєднань з деревом або каменем у головній ролі. Чудовою ідеєю буде вибрати плитку, схожу на дерево, у світлих відтінках, наприклад, з колекції Berkwood Beige. Це структурна плитка з малюнком і фактурою, що нагадує натуральне дерево.

Цікавим рішенням буде також плитка, що імітує бетон, обов’язково в світло-сірому кольорі, наприклад Stormy White із пропозиції Cersanit. Природа – це теж камінь, і плитка з кам’яним малюнком виглядає справді феноменально – просто подивіться на коллекцію Maraton. Це колекція, яка забезпечить делікатний та виразний фон для кераміки, аксесуарів та декорів.


2. Підвісний унітаз

Якщо ви облаштовуєте санвузол, де кожен сантиметр на вагу золота, зупиніть свій вибір на рішеннях, які «звільнять підлогу». Замість класичного унітазу вибирайте підвісний, який не тільки займає менше місця завдяки прихованому каркасу, але і виглядає більш сучасно і залишає вільний простір на підлозі, що візуально збільшує інтер’єр.


3. Сучасна інсталляція

Якщо ви робите ставку на підвісний унітаз, виберіть відповідну приховану раму. Інсталяція ідеально підійде для маленької ванної кімнати, оскільки вона не тільки не займає цінний простір, але і виглядає мінімалістично і робить інтер’єр охайним.