Мармур - найпопулярніший дизайн останніх років

Хоча мармур був відомий з давніх часів він не був основним будівельним матеріалом. Скоріше, це було пов'язано з резиденціями, інтер'єрами палаців і релігійних будівель, наприклад, базиліки св. Петра в Римі. Він вважався предметом розкоші, і тому призначався для небагатьох. Сьогодні його потенціал використовують дизайнери і архітектори, не обмежуючись місцями повними багатства.

Мармур актуальний як у вітальнях, так і на затишних кухнях. Матеріал з сезону в сезон вражає ще більше. Чи буде його слава процвітати в 2020 році? Ми будемо шукати відповіді разом з брендом Opoczno.Який мармур вибрати?

Мармур дуже різносторонній. Цей метаморфічний камінь, який надихає дизайнерів, має багато варіантів. Кожен з них відрізняється характерними прожилками і переплетеннями відповідних кольорів, які є позачасовим мотивом і вписуються в різні напрямки меблювання. Це явище викликане багатою палітрою доступних відтінків і візерунків - включаючи приглушений білий, крем зі слонової кістки і теплі, а також сильні червоні, зелені, сірі або глибокі чорні кольори. Серед них найбільш нейтральні пропозиції є найпопулярнішими; білий, сірий і чорний. Вони освоїли тренди на наступні сезони.Де і як застосовувати мармурову плитку?

Благородство мармуру цінується архітекторами, скульпторами і дизайнерами. Унікальний малюнок прикрашає стільниці журнальних столиків або перетворюється в декоративні аксесуари, додаючи блиску в кімнату. Його потенціал, однак, не обмежується тільки невеликими площами, тому що тільки на поверхнях стін, підлог або сходів ви можете побачити його видатну красу. Натуральний камінь, за винятком того, що він добре проводить тепло, є також дорогим і чутливим до деяких речовин (наприклад, фруктових і овочевих соків, жирів) і втрачає якість. Замість цього будівельного матеріалу краще звернутися до матеріалів, натхненним його красою, які нагадують оригінал, хоча й демонструють ряд позитивних рис.

Плитка стійка до подряпин, вологи, змінної температури і легко миється. Мармурова плитка, крім того, що вона буде працювати в будь-якому приміщенні, може бути покладена різними способами - як у поєднанні з деревом, бетоном або фарбою однорідного кольору, так і соло в totallook. Прикладом цього може служити білий камінь Opoczno з колекції Calacatta Gold, який при використанні на стіни і підлоги невеликої ванної кімнати або вузької зали візуально збільшує простір і освітлює їх, роблячи їх більше, ніж вони є насправді.

Мармур також може замінити шпалери за узголів'ям ліжка в спальні, він буде фоном для телевізора або галереї сімейних фотографій, або виділить зону купання. Він також цікавий як облицювання кухонних стільниць і полиць у ванній кімнаті, а також корп