Меблі для ванної кімнати

Як створити ідеальний набір для ванної з модульних меблів?

Ванну облаштовують кожні кілька років, і будь-які зміни пов’язані із значними витратами. Щоб усе було ідеально оформлено на самому початку, найкраще обрати набір для ванної кімнати, який включає модульні меблі та кераміку, що їм підходить. Їх можна вільно переставляти, облаштовувати нічим не примітні місця та створювати атмосферу. Як поетапно зібрати такий набір? Про це нижче!


З чого почати комплектування набору для ванної?

Схема облаштування ванної кімнати з модульними меблями така ж, як і для меблів на замовлення. Найкраще ретельно виміряти інтер’єр і подумати, що в ньому буде потрібно, а що не обов’язково вплине на функціональність. Тож аркуш паперу, рулетка та ручка стануть в нагоді, дозволяючи розумно все оформити. Це особливо важливо в менших ванних кімнатах, оскільки там важливий кожен сантиметр.


Умивальник: на стільниці або з шафою?

Однією з найважливіших зон у кожній ванній є зона з раковинами. Ви можете вибрати з багатьох рішень, але найпопулярнішими є дует умивальника зі стільницею та умивальник у поєднанні з шафою. Що вибрати?


1. Ванна кімната з умивальником зі стільницею

Умивальник для стільниці – це не тільки сучасний дизайн, але і практичність, пов’язана із використанням стільниці. Ви можете легко створити ідеальний набір, підбираючи елементи поетапно. Почніть з верхньої частини – стільниці. Якщо її площа більша за встановлену на ній раковину, ви отримаєте поверхню, на яку можна покласти косметику, аксесуари або навіть прикраси. Більш довга стільниця також дозволить встановити два умивальники.

Після вибору основи настав час для найважливішого елемента – умивальника. Хорошим рішенням є варіанти MODUO від Cersanit, які відрізняються цікавим дизайном у вигляді тонких 8-міліметрових стінок. Овальні, круглі та асиметричні раковини будуть гармоніювати з композиціями з органічним, класичним, природним та скандинавським стилями, а прямокутні та квадратні – з інтер’єрами, оформленими відповідно до диктату мінімалізму чи індустріального стилю.


2. Ванна кімната з раковиною та шафою для умивальника

Якщо ви вирішили купити набір для ванної кімнати, що складається з умивальника та шафи для умивальника, першим кроком є ​​вибір умивальника для меблів. Він кріпиться безпосередньо до вибраної шафи і створює з нею майже єдине ціле. Завдяки цьому ви уникнете будь-яких невдалих коригувань з точки зору конструкції або навіть стилю.