Як замовити кабінку за індивідуальними розмірами?Персоналізація та унікальний дизайн Radaway

Персоналізація є все більш популярною тенденцією серед інвесторів, що будують житло. Клієнт більше не цікавиться лише стандартними рішеннями, а очікує пропозицій, що відповідають його індивідуальним вимогам, стилю життя та особистості. Він хоче отримати унікальний, оригінальний та модний продукт, але також дбає про комфорт під час використання.


Маючи на увазі потреби наших клієнтів, ми поєднуємо два елементи у пропозиції Radaway - естетику та функціональність. Ми пропонуємо нестандартні рішення - програмну програму "Індивідуальне виготовлення" та послугу лазерного гравірування. Завдяки першому варіанту, тобто програмі «Індивідуальне виготовлення», ми можемо адаптувати душову кабіну до будь-якої ситуації, незвичного планування інтер’єру чи його розмірів. Замовник може сам вибрати модель, а наші менеджери допоможуть адаптувати її. Кабіна на замовлення стає надзвичайно функціональною.


У свою чергу, роль цікавого декору ванної кімнати може зіграти оригінальне гравірування, нанесене на скло. У сервісі лазерного гравірування ми можемо застосувати будь-який візерунок до скла кабіни. Клієнт може вибрати його з нашої бази даних або надати власний дизайн. Технологія гравіювання, яку ми пропонуємо, гарантує довговічність - незважаючи на те, що пройшов час, мотив залишається настільки ж інтенсивним, як і на початку. Крім того, захисне покриття EasyClean®, нанесене зсередини вітрового скла, захищає кабіну від забруднень.
Недавние посты

Смотреть все