Тенденції для ванної кімнати 2021/2022.

Відкрийте для себе тенденції ванних кімнат і дізнайтеся, як прикрасити інтер'єр!

1. Чорна ванна кімната

Чорні ванні кімнати спокусять не тільки інтенсивним кольором плиток. Дизайнери пішли ще далі! Вони пропонують чорні змішувачі для душу, чорні змішувачі для раковин, душові кабіни з чорними профілями, чорні ванни і чорний піддон. Цей тип набору, безумовно, буде ідеально відповідати ванній з трохи більшою площею. Власники невеликих площ також можуть сходити з розуму від чорного, роблячи його виразним акцентом у вигляді раковини або душової поверхні. Темний колір, використовуваний в якості домінуючого в таких кімнатах, може, на жаль, порушити розташування, що негативно позначиться на сприйнятті простору. Світлі елементи є обов'язковим супутником цієї комбінації. Ми маємо на увазі білі настінні плитки або сірий архітектурний бетон (особливо якщо ми хочемо зосередитися на сучасному стилі), велика кількість світильників і дзеркал, яскраві аксесуари.2. Ванна кімната з дерева і акцент на природу.


Дерево було у ванній багато років. Цей матеріал досить універсальний, щоб його можна було використовувати для реалізації практично будь-якого задуму, починаючи зі скандинавських аранжувань і закінчуючи класичними, індустріальним або навіть ретро. Тим, кому небайдужа велика доза тепла і гармонії, ми радимо використовувати підлогові покриття під дерево, які завдяки своїм властивостям будуть переносити складні умови, пов'язані з вологістю і частим контактом з водою. Благородний акцент дерева також може виступати в якості стільниці для умивальника, рами для дзеркала або меблів. Модульні шафи для ванної кімнати - відрізняються простою та доступною формою - не стільки спосіб стильно завершити проект, скільки забезпечать більшу практичність, пов'язану зі свободою у створенні простору.3. Біла ванна: монохроматизм або модні поєднання?

Недарма білий вважається вічним - він стоїть вище всіх доступних кольорів, тенденцій і мотивів, які час від часу намагаються збити його з п'єдесталу модних пропозицій. Цей універсальний і вічний відтінок у ванній кімнаті створює атмосферу чистоти, ще більш чітко підкреслюючи її гігієнічне призначення. Перевага кольору - це можливість створювати вражаючі комбінації з будь-яким малюнком і тоном: з червоною цеглою і деревом ми створюємо індустріальний клімат, в компанії чорного ми створимо гламурну зону, а з допомогою соковитого кольору ми оживимо простір і додамо трохи веселого акценту. Монохромний білий також забезпечить оригінальний ефект - злегка елегантний, стерильний і класний, націлений на мінімалізм і любителів помірного дизайну. Колір оптично збільшує простір (особливо якщо ми використовуємо його у вигляді настінних плиток), тому невелика ванна кімната збільшується в розмірах.4. Любов до яскравих фарб.


Прохолодна трава і оригінальний джинсовий синій - це початок натхнення, яке увірвалося в домашній простір. Тому ванна кімната 2021/2022 буде випромінювати яскраві кольори! Вони створюють незвичну атмосферу єднання з природою. Вони мають розслаблюючий ефект. Во