Сучасні стилі в інтер'єрі- тераццо

У 2021-му, коли мода на терраццо повернулася з подвійною силою, виробники пропонують покупцям терраццо в дуже широкій колірній гамі.


Керамограніт Arcana Stracciatella – це чудовий представник сучасного терраццо. Він прекрасно підійде як для стін чи підлоги всередині будинку, так і для тераси.

Terrazzo - модна тенденція в інтер’єрах

Проекти, натхненні тераццо, охоче використовуються дизайнерами інтер’єрів та архітекторами.Застосовуючись як на великих поверхнях, так і на аксесуарах, вони додають інтер’єру характеру.Ми перевіряємо, що таке тераццо, де його варто використовувати і з якими кольорами він буде добре поєднуватися.

Що таке тераццо?


В дизайні інтер’єру мармуровий тераццо з’явився ще в XIV столітті, головним чином на підлогах і терасах в італійських палацах та каменях.Тераццо також був дуже популярним у період модерну, особливо з домішкою кольорового заповнювача. Сьогодні terrazzo з гордістю повертається до виставкових залів, і ми задоволені різними обличчями, різноманітністю застосувань та можливістю вписатися в будь-який стиль інтер’єру.

Плитка тераццо.


Виробники плитки слідують останнім тенденціям, розширюючи свою пропозицію оригінальними візерунками, фактурами та форматами.Натхнення Terrazzo може бути поєднанням барвистих елементів, які відкривають багато нових можливостей аранжування. Модне тераццо також може приймати форму приглушеної композиції, без сильних контрастів, у ніжних поєднаннях бежевих або сірих відтінків.Плитка, що використовується у ванній, на кухні чи в коридорі, може успішно замінити класичний терраццо. Пропозиція виробників включає безліч колекцій, які поєднують оригінальний дизайн та високоякісні матеріали, завдяки чому ми можемо легко створити оригінальне оздоблення простору, стін та підлоги.Плитку легко утримувати в чистоті, нам не потрібна спеціалізована складальна група для її встановлення, як у випадку з традиційним тераццо.