top of page

Унікальний дизайн: скло в промисловому стилі.

Сучасні технології в області скла для інтер'єрів дозволяють створювати незвичайні поєднання.

Тут живе молодий бізнесмен. А як у успішного чоловіка - у нього було конкретне бачення і очікування для свого нового житла. Він хотів створити сучасний промисловий простір. На його прохання квартира була переобладнана в студію з однією спальнею відкритою для вітальні і двома ванними кымнатами. «Ми розділили простір скляною перегородкою, вирівнюючи межі між кімнатами, але в той же час досягаючи відкритого і плавного взаємопроникнення інтер'єрів» - кажуть дизайнери.

Скляна стіна є дуже цікавим рішенням - вона ділить простір, не зменшуючи його. Скляна конструкція виконана за технологією «розумного скла» , тому вона може стати матовою, щоб забезпечити більшу інтимність приміщення.

У просторі домінує добре збалансований чорний - інтер'єр елегантний, приємний, але в той же час дуже стильний і з характером. Використання темної палітри кольорів і різноманітних матеріалів з різними структурами дозволило досягти бажаного ефекту, не впадаючи в одноманітність. Це пояснюється дуже вправним підбором пропорцій при використанні цегли, натурального чорного африканського каменю, оніксу, шкіри, міді, дерева та ін. Коли ми входимо в квартиру, ми бачимо стіну з чорного, структурного каменю. Це з одного боку, тому що зворотний бік цієї стіни гладкий, також чорний, але вирізаний золотими вставками.

Вітальня з'єднана з кухнею, їдальнею і частиною квартири, призначеною для роботи. Щоб врівноважити темний тон, дизайнери додали велику яскраву "пляму" - панель білого оніксу з виділеними каркасними мідними рамами. Це також центральна точка інтер'єру, як це видно з усіх основних кімнат квартири.

Дизайнери надзвичайно пишаються дивовижними рішеннями, які використовуються в спальні. Вона була приєднана до зони купання. Це було бажання клієнта - він хотів милуватися видом на місто з панорамних вікон під час відпочинку у ванній. «Якщо в цій зоні є потреба в інтимності, все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку, а скло, що розділяє простір, стає абсолютно матовим, і ви не можете побачити нічого через нього.» - пояснюють дизайнери. Друга ванна кімната виконана в дусі всієї квартири. Темні кольори поєднуються з легкими. Був зроблений акцент на деталі з міді - так, наприклад, змішувачі з високими раковинами. Чорна кераміка додає пишність у ванну. Ванна кімната для гостей була повністю оформлена в чорному, щоб оптично збільшити простір.


105 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comentarios


bottom of page