Широкоформатна плитка – не лише для великих квартир

Обновлено: сент. 20

Широкоформатні плитки є хітом дизайну інтер’єру вже кілька років! У великих квартирах вони посилюють враження просторості, надають елегантність і – залежно від обраного стилю – підкреслюють атмосферу. Однак, чи призначені вони лише для приміщень з великою площею? Не обов'язково. Перегляньте, де ще ви можете використовувати рішення такого типу.


Широкоформатна плитка, що це?

Широкоформатна плитка – це плитка, площа якої перевищує 1600 см2, а одна з її сторін становить щонайменше 60 см. Це означає, що сюди входять як плитки 25x70 см або 60x60 см, так і плитки розмірами 120x280 см, 120x120 см або 120x60 см. Такі великі розміри вимагають міцного матеріалу, який витримає інтенсивне повсякденне використання, саме тому вони найчастіше виготовляються з керамограніту, який випалюється при температурі близько 1200 ° С, що впливає на довговічність, міцність і стійкість поверхні до різних зовнішніх факторів. Завдяки цьому плитку можна використовувати всередині і зовні будівлі.


Широкоформатна плитка – на що варто звернути увагу

Широкоформатні плитки широко поширені в інтер’єрних трендах! Вони забезпечують вражаючі візуальні ефекти, і жодна мозаїка не може зрівнятися з ними. Все через їх естетичність та майже безшовне укладання, що дозволяє створювати рівномірні, максимально гладкі поверхні, які є основою будь-якої композиції – як мінімалістичної, так і класичної.

Великі площі широкоформатної плитки – це поєднання цікавих мотивів та реалістичних візерунків, які привернуть увагу з порога. Плитка може імітувати благородний світлий камінь із сірими прожилками, як у випадку з Cerrad Calacatta White, або його темну версію Marquina з дрібними золотистими прожилками.

На додаток до каменю існує колекція Softcement від Cerrad, у широкому форматі. Сіра плитка з виразною цементною структурою посилить враження суворості в загальній композиції, а також створить постіндустріальну атмосферу. Приглушені кольори можна поєднувати з виразними і сміливими відтінками, такими як чорний, темно-синій або пляшковий зелений, або більш витонченими, такими як білий, синій та дерево, які зігріють прохолодний образ бетону.