Які меблі для ванної вибрати? Популярні стилі та кольорові тенденції 2022.

Обновлено: 10 минут назад

Характер ванної кімнати визначається не тільки плиткою або сантехнікою. Крім них важливу роль відіграє і меблі! Який колір, форму або стиль вибрати?

Лофт надихає.


У трендах цього року на зміну ері необроблених лофтов приходить постіндустріальний стиль з домішкою тепла. Чіткий малюнок на фасадах розбавить холод чорної рами і металевих ручок, завдяки чому індустріальна атмосфера стане затишнішою. Стиль лофт призначений не тільки для просторих квартир. Форми без ручок і невеликі розміри шаф забезпечать оптимальне використання кожного сантиметра, а нейтральні кольори фасадів дозволять вам зіграти в створенні атмосфери аранжування. У випадку з меблями в стилі лофт тренди орієнтуються не стільки на дизайн, скільки на практичність. Тому пріоритетом є ергономічне розташування полиць, що забезпечує достатньо місця для зберігання.


Меблевий футуризм.


У моді і футуристичні концепції. В контексті меблів це означає відмову від кліше і прагнення до нестандартних конструкцій. Це можуть бути рішення з овальними формами або мінімалістичні форми, що створюють враження візуальної легкості за рахунок відкритих полиць.

Зосередьтеся на синьому.

Сучасні дизайнери просувають ідею привнести в інтер'єр сміливі кольори. Однак мова йде не тільки про чорний або коричневий, а й про менш очевидні тони, наприклад, про синій. Морські фасади пожвавлять обстановку і додадуть їй неповторну атмосферу. Завдяки чорним ручкам вони також стануть відправною точкою для темних аксесуарів, а від цього вже короткий шлях до створення сучасної і стильної кімнати.


У палітрі виразних кольорів також присутній темно-сірий колір, який часто вибирають для віталень і кухонь. У ванній такий акцент у вигляді меблів відгукнеться розслаблюючою атмосферою і природністю. Інтер'єр придбає динамізм і екстравагантність.

Якщо темно-сірий здається занадто важким, світлі тони і мотиви дерева або бетону також будуть хорошими компаньйонами. Таке тріо внесе в інтер'єр трохи візуальної легкості і позитивно вплине на сприйняття в цілому.