Як вибрати змішувач на кухню

Пропонуємо 5 простих пунктів, подумавши над якими Ви зможете обрати свій ідеальний кухонний змішувач.

1. Колір. Більшість кухонних змішувачів покриті хромом і мають відповідний колір. Але насправді виробники пропонують набагато ширшу палітру: для класичних інтер’єрів є бронза та золото, для сучасного дизайну є змішувачі з шліфованої сталі та чорні, любителі чогось незвичного можуть обрати яскраві жовті, зелені, червоні варіанти.

2. Форма. Тут також є кілька варіантів. Більш звичними є округлі кухонні змішувачі, але якщо Ви хочете чогось нового, осучаснити свою кухню, тоді Ваш вибір – квадратні змішувачі.


3. Висувний душ. Сучасні змішувачі для кухні часто обладнуються висувними душами – багатофункціональними інструментами. Такий душ допоможе помити великий посуд, набрати воду в відро та багато іншого.4. Картридж чи кран-букси. Змішувачі з картриджем досить зручні в користуванні. Ви можете відкрити воду навіть тильною стороною долоні, що актуально під час приготування їжі.

5. Висота. Від висоти кухонного змішувача залежить наскільки зручно Вам буде його використовувати.


Просмотров: 34Комментариев: 0

ДИЗАЙН ПРОЕКТ

Сучасний дизайн відходить від "чистих" стилів і все частіше можна зустріти поєднання лофту з класикою чи арт-деко з мінімалізмом в одному проекті. А як не помилитися і створити дійсно оригінальний, а головне практичний простір у своєму домі Вам підкажуть наші дизайнери.

Отримати
дизайн проект

Напишіть нам, і отримайте дизайн проект

  • Facebook - Leoceramika Rivne
  • Instagram
  • YouTube - Leoceramika Rivne