top of page

Як вибрати раковину для ванної? 5 порад з фото. Практична ванна кімната.

Обновлено: 19 нояб. 2020 г.

Облаштовуючи ванну кімнату, окрім вибору відповідних кольорів та матеріалів, потрібно переконатися, що розроблений інтер’єр функціональний. Зручне розташування побутової техніки та підбір практичних меблів дозволяють створити комфортний простір. Одними з найбільш часто вибираних меблів для ванних кімнат є шафи для умивальників. Ми детальніше розглядаємо доступні рішення та запропонуємо, що вибрати.

Умивальник та дзеркало - основне у кожній ванній кімнаті. Саме тут ми витрачаємо багато часу на миття рук та проведення косметичних процедур. Ідеально спроектована зона умивальника добре освітлена і має окреме місце для зберігання косметики та аксесуарів. Шафи для умивальників допомагають підтримувати порядок у цій частині ванної кімнати. Переглядаючи пропозицію виробників, ми задаємось питанням, яка модель підійде до нашого інтер’єру. З чого почати? Перш ніж купувати, давайте визначимося з типом умивальника, який ми хочемо мати.


Приклади умивальників на стільниці

Шафи з умивальником, розміщеним на стільниці, дозволяють нам економити місце під стільницею. Розмістивши чашу на поверхні меблів, ми отримаємо більше вільного місця в шафах і, отже, додатковий простір для зберігання. Що стосується умивальників зі стільницею, ми можемо вибрати один із багатьох видів кераміки. Вибираючи шафу для умивальника, зверніть увагу на висоту умивальника та шафи. Верхній край умивальника повинен бути на висоті близько 85-90 см від підлоги. Встановлюючи кераміку такого типу, варто задуматися про встановлення змішувача зі стіни, що дозволить нам додатково заощадити місце.


Умивальники з шафою

Великою популярністю користуються набори умивальників та шаф. Найчастіше під раковиною є дві-три практичні шухляди. Є широкий вибір наборів різних розмірів, тому ми можемо легко підігнати розміри шафи до вашої ванної кімнати. Особливо заслуговують на увагу меблеві гарнітури невеликих розмірів, які доповнять сучасні ванні кімнати.


Шафи на замовлення

У випадку дуже маленьких ванних кімнат, нічим не примітних інтер’єрів або виходу за рамки класичних стандартних рішень ми завжди можемо використовувати меблі на замовлення. В цьому випадку зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлена ​​стільниця.


У виставкових залах Лео Кераміки ви знайдете багато ідей для облаштування ванних кімнат. У більшості випадків ми можемо знайти додаткові меблі в межах однієї колекції. Шафа для умивальника в поєднанні з пеналом чи настінними шафами, створить комфортний простір у ванній кімнаті. Чим більше речей буде мати своє місце, тим легше нам буде підтримувати порядок.

Недавние посты

Смотреть все

Comentários


bottom of page