Як обладнати сучасну ванну кімнату в 2021 році?

Стиль, функціональність, довговічність і комфорт - ось чим повинна виділятися сучасна ванна кімната. Щоб влаштувати все це, варто зупинитися на елементах обладнання, які поєднують усі ці особливості. І любителі купання у ванні, і ті, хто віддає перевагу душовим, знайдуть тут щось для себе. На що ви зробите ставку - вражаюча ванна, феноменальна вбудована кабіна чи, можливо, дизайнерське сидіння для душу? Ось огляд новинок марки Ravak, які ідеально підходять для сучасної ванної кімнати в 2021 році.


Яку ванну вибрати в 2021

Окремо стоячі ванни – це хіт, оскільки вони надають ванним кімнатам надзвичайно розкішний характер, перетворюючи їх на домашній СПА. Однак ванна кімната не завжди є достатньо великою, щоб можна було розмістити таку модель в центрі кімнати. Тому, щоб забезпечити свободу розташування, варто вибрати ванну Freedom W з пропозиції Ravak. Це модель, яка поєднує в собі переваги класичної та окремо стоячої ванни, і таким чином забезпечує максимальну свободу при облаштуванні ванної кімнати.

Freedom W виглядає настільки ж елегантно, як окремо стояча ванна, але її можна поставити до стіни. Тонко закруглені форми та асиметрична структура роблять її універсальним інтер’єрним елементом. Кромка також дозволяє встановити кран на 4 отвори.


Акрилова ванна в 2021 – яку вибрати

Ванна Freedom W - ідеальний вибір для людей, які шукають окремо стоячу модель. Однак яку ванну вибрати, якщо ви шукаєте модель, яка впишеться в дизайн інтер’єру 2021 року? Тут найкраще підійдуть мінімалістичні моделі, такі як Formy 01 або Formy 02. Перша з них – традиційна прямокутна ванна, характерною деталлю якої є розширення одного з довших країв - завдяки цьому вона набула сучасного характеру та практичних властивостей. Ширший край – це не тільки місце для зберігання банних приналежностей, а й місце для встановлення змішувача з водоспадом. Ванна Formy 02 – це також прямокутна модель, але завдяки відхиленню внутрішньої площини вона набула нової динаміки та дизайнерського характеру.

Ванни Formy 01 та Formy 02 є частиною повних концепцій. Що це означає? Вибравши елементи з однієї концепції, ви облаштуєте ванну кімнату в одному стилі, адже вони ідеально підібрані між собою. Готові концепції включають згадані ванни, а також умивальники, стільниці для умивальників та меблі для ванних кімнат, які ідеально їм підходять. Завдяки цьому ви можете швидко та легко облаштувати інтер’єр своєї мрії.