Як правильно доглядати за душовою кабіною.

1. Перш за все потрібно придбати засоби для миття скла (для кабіни) та акрилу (для піддону) і наносити їх на 10-15 хвилин, після чого просто змити водою.

2. Для профілактики сильних забруднень радимо використовувати спеціальні скребки. За рахунок щільного прилягання вони позбавлять Вас не сильного нальоту навіть без хімії.

3. Пліснява. Якщо вона вже з'явилася, то позбутися її досить важко. Тому краще взагалі не допускати до появи плісняви в душовій кабінці. Для цього після кожного прийняття душу кабінку слід провітрювати.

4. Ніколи не використовуйте для акрилу та пластику хімічні засоби сумнівної якості.

5. Завжди дуже якісно змивайте залишки миючих засобів з стінок кабіни та піддону, їх пари можуть негативно вплинути на Ваше здоров'я.

6. Якщо є можливість, протирайте внутрішню сторону стінок душової кабіни після душу, та залишайте її привідкритою. Таким чином ви позбавитесь від вапнякового нальоту та плісняви.


Недавние посты

Смотреть все

ДИЗАЙН ПРОЕКТ

Сучасний дизайн відходить від "чистих" стилів і все частіше можна зустріти поєднання лофту з класикою чи арт-деко з мінімалізмом в одному проекті. А як не помилитися і створити дійсно оригінальний, а головне практичний простір у своєму домі Вам підкажуть наші дизайнери.

Отримати
дизайн проект

Напишіть нам, і отримайте дизайн проект

  • Facebook - Leoceramika Rivne
  • Instagram
  • YouTube - Leoceramika Rivne