10 помилок, які можуть зіпсувати дизайн невеликих квартир.

Обновлено: 6 нояб. 2020 г.

Облаштування малогабаритних квартир - непросте завдання навіть для найдосвідченіших дизайнерів! Такі помешкання часто нічим не примітні і нефункціональні, тому потрібно багато просторової уяви, знань та інтуїції, щоб повністю використовувати їх прихований потенціал. Отже, якщо ви новий власник невеликої квартири, ми підкажемо, яких помилок слід уникати при її облаштуванні. Ви зрозумієте, що створення невеликих інтер'єрів, хоча і непросте, але з творчим підходом, кмітливістю і практичними знаннями, може принести задоволення.


1. Облаштування малогабаритних квартир в темних тонах.

Як облаштувати дуже маленьку квартиру? Перш за все: не женіться за яскравими кольорами! Варто пам'ятати, що дизайн малогабаритних квартир вимагає, перш за все, легкого приглушеного акценту, який оптично збільшить простір. Тому відмовтеся від дуже насичених відтінків, важких шпалер і ні в якому разі не фарбуєте стелю в темний колір! Замість цього виберіть білий, бежевий, екрю і світлі відтінки. Тут також добре виглядатимуть тонкі відтінки сірого і світлий синій.


2. Надлишок візерунків, фактур і стилів в оформленні.

Цікаве оформлення маленьких квартир не означає візуальну пишноту! Навпаки, найкращим варіантом тут може бути одиничний контрапункт, наприклад, старовинне крісло або цікава оббивка дивана для відпочинку. Тому при облаштуванні інтер'єрів невеликих квартир слід пам'ятати, що перебільшена еклектика не вітається. Визначтесь з одним провідним стилем і по можливості розбавте його одним-двома незвичайними акцентами. Також непогано знайти спільний мотив в інтер'єрі - якщо ви використовуєте візерунок в горошок, дотримуйтеся його і не використовуйте додаткових клітин або смужок.