З якого матеріалу вибрати раковину у ванну кімнату?Що таке Санітарна кераміка або санітарний фаянс.

KOLO Traffic - комплексна сантехніка

При облаштуванні ванної кімнати найчастіше ми керуємося певною ідеєю, прагнучи створити цілісний і правильно розроблений простір. Бренд KOLO в пропозиції колекції KOLO Traffic допомагає вибрати ідеальну кераміку, яка доповнюється готовими комплектами меблів. Вся серія прекрасно вписується у всі стилі оформлення, представляючи універсальні елементи. Завдяки цьому єдиний інтер'єр порадує гарним ефектом, а сама реалізація ремонту буде приємною та швидкою.


KOLO Traffic і широкий вибір умивальників

Виробник серії KOLO Traffic, адаптуючи її до потреб клієнтів, пропонує умивальники в двох формах. Перший з них - округлий варіант шириною від 55см до 70см. Прямокутна модель, в свою чергу, має розміри від 45см до 90см. Кераміка також доступна у версії з двома отворами, адаптованими для двох змішувачів, або без отвору, що робить її сумісною з настінного арматурою. Моделі також були спроектовані з максимальною шириною 120см у варіанті з однією або двома раковинами. Це рішення економлять простір і дають великий простір для використання.


KOLO Traffic санітарна кераміка

Виробник KOLO Traffic адаптував вироби для комплексного рішення. Пропонована серія включає підвісний унітаз, також доступний у версії Rimfree без обідка, що полегшує забезпечення високого рівня чистоти. Туалетний набір включає в себе повільно падаюче сидіння для унітазу з дюропласту. Серія завершується підвісним біде з отвором.


KOLO Traffic - меблі для ванної кімнати

Найбагатшою пропозицією серії KOLO Traffic є меблі для ванної кімнати, повністю сумісні з керамікою серії. Підвісна тумба доступна в декількох варіантах з розмірами 43,4 × 62,5 × 34,9 см, 56,8 × 62,5 × 46,1 см, 71,8 × 62,5 × 46,1 см, 86, 8 × 62,5 × 46,1 см, а також 116,8 × 62,5 × 46,1 см. Головне, що набори зроблені з вологостійкого матеріалу. У свою чергу, шухляди оснащені безшумним механізмом закриття. До кожного продукту доданий монтажний комплект з інструкціями, щоб ви могли самі досягти бажаного результату.

Недавние посты

Смотреть все

ДИЗАЙН ПРОЕКТ

Сучасний дизайн відходить від "чистих" стилів і все частіше можна зустріти поєднання лофту з класикою чи арт-деко з мінімалізмом в одному проекті. А як не помилитися і створити дійсно оригінальний, а головне практичний простір у своєму домі Вам підкажуть наші дизайнери.

Отримати
дизайн проект

Напишіть нам, і отримайте дизайн проект

  • Facebook - Leoceramika Rivne
  • Instagram
  • YouTube - Leoceramika Rivne