top of page

З якого матеріалу вибрати раковину у ванну кімнату?

Обновлено: 21 сент. 2021 г.

Geberit - комплексна сантехніка.


При облаштуванні ванної кімнати найчастіше ми керуємося певною ідеєю, прагнучи створити цілісний і правильно розроблений простір. Бренд Geberit в пропозиції колекції Geberit допомагає вибрати ідеальну кераміку, яка доповнюється готовими комплектами меблів. Вся серія прекрасно вписується у всі стилі оформлення, представляючи універсальні елементи. Завдяки цьому єдиний інтер'єр порадує гарним ефектом, а сама реалізація ремонту буде приємною та швидкою.Geberit -це широкий вибір умивальників.


Виробник Geberit, адаптуючи її до потреб клієнтів, пропонує умивальники в двох формах. Перший з них - округлий варіант шириною від 55см до 70см. Прямокутна модель, в свою чергу, має розміри від 45см до 90см. Кераміка також доступна у версії з двома отворами, адаптованими для двох змішувачів, або без отвору, що робить її сумісною з настінного арматурою. Моделі також були спроектовані з максимальною шириною 120см у варіанті з однією або двома раковинами. Це рішення економлять простір і дають великий простір для використання.Geberit -санітарна кераміка.


Виробник Geberit адаптував вироби для комплексного рішення. Пропонована серія включає підвісний унітаз, також доступний у версії Rimfree без обідка, що полегшує забезпечення високого рівня чистоти. Туалетний набір включає в себе повільно падаюче сидіння для унітазу з дюропласту. Серія завершується підвісним біде з отвором.

Geberit - меблі для ванної кімнати.


Найбагатшою пропозицією Geberit є меблі для ванної кімнати, повністю сумісні з керамікою серії. Підвісна тумба доступна в декількох варіантах з розмірами.


Головне, що набори зроблені з вологостійкого матеріалу. У свою чергу, шухляди оснащені безшумним механізмом закриття. До кожного продукту доданий монтажний комплект з інструкціями, щоб ви могли самі досягти бажаного результату.
Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page