Купити меблі Aqua Rodos зі знижкою -20%.

Пост обновлен 4 дек. 2020 г.

Квартира - це місце, де можна відпочити після довгого дня.Це повинно вам всіляко підходити. Меблі, які ви шукаєте, чекають на вас в магазині Лео кераміка Рівне.Ви зміните свій інтер’єр у сучасному стилі дешевше, скориставшись знижками та акціями.


Важко уявити туалети та ванні кімнати без дзеркал для ванних кімнат.Вони візуально збільшують кімнату, але виконують функцію корисності.Пропозиція Лео кераміка Рівне включає дзеркала різної форми та розмірів, обладнані полицями, освітленням або шафами.Led дзеркала з нашої пропозиції можуть бути гладкими, матовими, з графічними елементами тощо. Дзеркала з пропозиції можна замовити через Інтернет та забрати в магазині Лео кераміка Рівне.


Отримай кращу ціну❗️ Магазин сантехніки та плитки, шпалер, ламінату ,світла. viber: +380661042211 📞+380970871070 ⏰Ми працюємо для вас: З понеділка по п'ятницю з 9-00 до 19-00 Субота з 9-00 до 18-00 Неділя з 10-00 до 16-00 м.Рівне, вул.Курчатова 18А #leoceramikarivne #rivnepost #design #АкваРодос #aquarodos

Недавние посты

Смотреть все

ДИЗАЙН ПРОЕКТ

Сучасний дизайн відходить від "чистих" стилів і все частіше можна зустріти поєднання лофту з класикою чи арт-деко з мінімалізмом в одному проекті. А як не помилитися і створити дійсно оригінальний, а головне практичний простір у своєму домі Вам підкажуть наші дизайнери.

Отримати
дизайн проект

Напишіть нам, і отримайте дизайн проект

  • Facebook - Leoceramika Rivne
  • Instagram
  • YouTube - Leoceramika Rivne