Тенденції дизайну інтер’єру осінь-зима 2020/2021

За вікном осінь, а в інтер’єрах нові тенденції! Листопад - ідеальний місяць для освіження інтер’єру квартири, в якій досі панують літні кольори та аксесуари. Що буде модним у цьому сезоні? Зустріньте 5 провідних тенденцій дизайну інтер’єру для зими 2020/2021!

1. Кольори інтер’єру для зими 2020/2021 - повернення бежевого

Які кольори інтер’єру будуть модними взимку? Найближчі місяці будуть відзначені нейтральною палітрою кольорів, в якій головним є бежевий. Роками тому він був відомим, сьогодні він вважається наймоднішим кольором в Instagram. Бежеві інтер’єри, як і бежеві стилізації, радують елегантністю, простотою та позачасовим характером.

Тенденції 2020/2021 наполягають на загальному бежевому вигляді. У модних інтер’єрах поєднуються різні відтінки бежевого: від кольору піску та кави з молоком до ароматної карамелі та пряної кориці. Разом вони створюють чуттєву та зігріваючу суміш - ідеально підходять для холодних днів.

Оформляючи бежевий інтер’єр ретельно підбирайте аксесуари. Постеліть перед диваном пухнастий килим. Кераміка, виготовлена ​​вручну, особливо керамічний посуд, посуд зі скла та глини, ідеально підійдуть для декору. Вітальню та спальню можна прикрасити композиціями з сухих та живих рослин. В елегантних інтер’єрах варто використовувати блискучі акценти, золоті або срібні ручки, рами для дзеркал або фоторамки.


2. Інтер’єрні тенденції 2020/2021 - стиль бохо

Цього сезону в інтер’єрі переважає стиль бохо. Оформлений у цьому стилі простір спонукає до розслаблення та покращує настрій. В зимові дні це дозволяє забути про погоду надворі і перенести свої думки на сонячний пляж.

Стиль бохо дуже різноманітний. Найчастіше він поєднується зі скандинавським стилем, створюючи ідеальне поєднання сучасних форм та етнічних прикрас. Інтер’єри, оформлені у стилі сканді бохо, вимагають більшої стриманості у виборі кольорів та аксесуарів, але вони також більш затишні та охайні. Вони засновані на використанні природних матеріалів, яскравих кольорів, живих рослин, тканих аксесуарів та меблів. Таким чином, вони є ідеальним вибором для невеликих квартир, де немає місця темним кольорам та масивній техніці.


3. Тенденції дизайну на зиму 2020/2021 - в дусі еко

Поряд зі стилем бохо відроджується мода на ткані аксесуари. Інтер’єри вкотре прикрашають вироби з лозового плетіння, елегантне віденське ткацтво, і перш за все вироби з ротанга, бамбука, листя банана або морської трави. Якщо неможливо використати природні матеріали – обирайте імітацію. Особливо на кухнях та у ванних кімнатах, де шпоновані стільниці замінюються міцними композитами та конгломератами, а замість дерева та натурального каменю з’являються керамогранітні плитки великого формату.