Фрагранітна мийка Franke Basis - дізнайся про її переваги!

Обновлено: 9 нояб. 2020 г.

Кухня мрії - це та кухня, в якій приготування їжі приносить найбільше задоволення, а прибирання перестає бути прокляттям. Мета здається неможливою для досягнення, і все ж! У сучасному світі дизайну інтер'єру немає речей, які неможливо спроектувати і реалізувати. Одним з інструментів, що використовуються для створення цієї досконалої гармонії смаків і ароматів, є гранітний умивальник, бо яким буде кулінарне королівство без функціональної і стильної миючої зони? Сьогодні першими на ринку є раковини Franke. Аналізуючи якість матеріалу (Fragranite+), дизайн продукту, функціональність рішення, ціну та методи, завдяки яким мийка завжди буде сяяти чистотою!Якість

Навіщо ставити раковину Franke?

Franke - швейцарська компанія з більш ніж 100-річною традицією, яка в своїй діяльності керується принципами, закладеними на початку ділового шляху. Це досконалість, надійність і інновації, вони були і залишаються основою роботи кожної з 72 компаній, що входять в групу Franke. Тому відповідь на питання, чому мийка Franke є хорошим вибором, простий. Це надійний бренд, якому можна довіряти. Виробник постійно вдосконалює свою продукцію, не стільки з використанням інноваційних технологій, скільки зі створенням інноваційних рішень для поліпшення кухонних задач.

Franke є одним з провідних лідерів в індустрії. В каталозі виробника ви знайдете повний асортимент для кухні. Виробник пропонує мийки, кухонні крани, варильні панелі, витяжки, духовки, мікрохвильові печі, а також сортувальники відходів.Найголовніше, тобто гарантія

Перевагою пропозиції Franke є також дуже тривала гарантія, яка є офіційним захистом для покупця - наприклад, в разі знебарвлення і внутрішніх тріщин (не з вини Користувача). На раковину Franke Basis, а також на інші фрагранітні раковини Franke поширюється 15-річна гарантія.


Гранітна мийка - матеріал для спеціальних завдань

Однак кухонна мийка Franke - це, перш за все, міцність, пов'язана з властивостями використовуваних матеріалів. Пропозиція виробника являє собою цілий ряд рішень, які переживуть не один кулінарний шторм. Це включає керамічні раковини (Fraceram), раковини Franke Tectonite®, раковини з нержавіючої сталі і гранітні раковини Franke Fragranite +. Останній складається з 80% натурального граніту і 20% акрилових сполук, що впливає на підвищену стійкість виробу і забезпечує довговічність поверхні.