Шпалери для стін: рейтинг наймодніших дизайнів шпалер

Бум шпалер не проходить. Ми використовуємо шпалери весело і з задоволенням - в спальні, вітальні, кухні та ванній. Ми звертаємо увагу на якість, але те, що притягує нас як магніт, це привабливий дизайн. Квіти, орнаменти, мотиви тварин ... кількість доступних дизайнів викликає запаморочення. Як вибрати правильний варіант, коли сотні інших чекають своєї черги? Дивіться рейтинг наймодніших дизайнів, які допоможуть вам прийняти рішення. Ми радимо, які шпалери в даний час актуальні, які інтер'єри підходять, як використовувати їх для досягнення бажаного ефекту.

Шпалери з квітами

Мода на квіткові візерунки переживає новий розквіт. Шпалери англійського стилю з мотивом бутонів і чагарників повернулися. Лише кілька років тому вони користувалися сумнівною репутацією. Пов'язані в основному з буржуазним салоном, вони вважалися показником кітчу і дешевої елегантності. Дизайнери шпалер вирішили придумати популярний візерунок, надавши йому нове, привабливе обличчя. Перш за все, переважає стилістичне розмаїття. Ми можемо вибрати шпалери, покриті невеликим орнаментом або різнокольоровими квітами в форматі XXL. Крім простих графічних форм в стилі ретро, ​​ми знайдемо композиції в стилі бароко на чорному тлі і тонкі, злегка розмиті квіткові композиції, які виглядають як картини, написані аквареллю. Що може рости на нашій стіні на додаток до вищезазначених кущів троянд і ліан? Польовий луг, хитромудро оформлений букет або райський сад, повний екзотичних квітів. Все залежить від клімату всередині.

Тваринна тема в шпалерах

При виборі шпалер для вітальні або спальні ми мимоволі виключаємо теми тварин. Адже ми дорослі, а шпалери з тваринами - це рішення для дітей. Ніщо не може бути більш неправильним. Мотиви тварин прекрасно себе почувають в будь-якій кімнаті, за умови, що ви вибрали малюнок, відповідний розташуванню. Шпалери в стилі ретро дуже популярні - злегка легковажні, але повні чарівності і легкої елегантності. Ті, на яких малюнки тварин спрощені і густо розкидані по всій поверхні стіни. Рожеві фламінго, риба, метелики всіх видів, дикі тварини і різні види птахів ведуть вперед. Шпалери з тваринами мотивами можуть виступати в якості декоративного фону або зосередити всю вашу увагу. Якщо ми дбаємо про чіткі акценти, ми повинні вибрати шаблон великого формату, наприклад, з графічним зображенням вовка, оленя або рисі.

Шпалери з геометричним малюнком

Геометричні мотиви супроводжували нас протягом декількох сезонів. Останнім часом вони сміливіше відзначають свою присутність. На додаток до делікатних маленьких узорів стали з'являтися великі барвисті кол