Як вибрати інсталяцію для підвісного унітазу?

Щоб уникнути різного роду проблем при здійсненні монтажу підвісного сантехнічного обладнання, необхідно знати, як вибрати інсталяцію для унітазу. Асортимент інсталяцій великий і необізнана людина може дуже швидко заплутатися у різноманітті моделей. Кожна модель має свої особливості і характеристики пов’язані як з конструкцією і способом монтажу, так і з компанією-виробником. У цій публікації спробуємо більш детально розглянути питання як вибрати інсталяцію для навісного унітазу, враховуючи всі нюанси.

Що являє собою інсталяція підвісного унітазу. Інсталяція – це спеціальна монтажна конструкція, яка за допомогою наявних у ній елементів дозволяє закріпити підвісний унітаз, пісуар, біде або раковину, на зовнішній поверхні стіни. При цьому вся технічна начинка буде захована в товщі стіни. На зовнішню поверхню стіни будуть виведені лише органи управління. Знявши панель, можна завжди отримати доступ до внутрішніх деталей системи інсталяції.

Стандартна рамна інсталяція для підвісного унітазу 1 – Шпилька для кріплення рами до стіни; 2 – Кнопка змиву; 3 – Змивний бачок; 4 – Рама; 5 – Зливна труба; 6 – Шпилька для кріплення унітазу; 7 – Зливне відведення; 8 – Кріплення до підлоги.

Тип конструкції та спосіб кріплення Тип системи інсталяції та спосіб її кріплення залежить від того куди можна передати всю вагу конструкції.

Блочні системи інсталяції Якщо у вас є можливість прикріпити інсталяцію до капітальної стіни, тоді вам потрібна блочна система інсталяції. Кріпиться така система безпосередньо до стіни, за допомогою анкерних болтів і знаходиться у підвішеному стані.

Рамні системи інсталяції Це більш складні системи, які встановлюють на підлогу. Тому і все навантаження в даному випадку буде передаватися не на стіну, а на підлогу. Це дозволяє застосовувати такі рами в різних фальш-стінах і пустотілих перегородках зроблених з гіпсокартону. Крім цього такі системи дозволяють регулювати висоту установки приладу в межах 20 см, що є дуже зручним, оскільки дають можливість встановити унітаз на необхідній відстані. Рамна та блочна системи інсталяції навісного унітазу

Особливості вибору, пов’язані з місцем установки і розміром інсталяції Перш, ніж приступити до вибору конкретної моделі інсталяції в магазині, необхідно обов’язково з’ясувати де вона буде встановлюватися. Умовно можна виділити наступні розміри інсталяції:

Стандартна; Низька; Двостороння; Кутова; Для установки в лінію. Стандартна інсталяція – підходить для установки в приміщеннях без обмеження за розмірами Стандартна інсталяція для унітазу підходить в тому випадку коли в приміщенні або поряд з ванною, відсутні будь-які обмеження за габаритними розмірами і глибиною установки. Як правило вона має такі розміри (+/-): ширину 50 см, монтажну глибину 12 см., і монтажну висоту 112 см. Найчастіше використовується в стандартних квартирах, що мають невеликі санвузли. У такому випадку на габаритні розміри інсталяції звертати увагу немає необхідності. Низька інсталяція – установка з обмеженням по висоті У деяких типах багатоквартирних будинків або інших приміщень виникає необхідність установки інсталяції з обмеженням по висоті. Найчастіше це відбувається через низьке підвіконня, при установці під вікном або конструктивних особливостей приміщення. На такий випадок більшість виробників випускає спеціальні, «низькорослі» рами, висота яких становить не більше 82 см. Завдяки цьому параметру можна використовувати інсталяції для унітазу навіть у всіляких складних випадках, при нестачі вільного місця.

Двостороння система інсталяції

Нерідко в торгових центрах, офісних будівлях потрібна установка двосторонніх інсталяцій. На цей випадок у більшості виробників також припасено рішення – системи об’єднаної конструкції. Самі чаші розташовуються з різних сторін.

Кутова інсталяція

Складнощі нерідко виникають при необхідності установки унітазу в кут приміщення. Вирішити дану ситуацію можна двома шляхами: використовувати спеціальне кріплення кутового типу або придбати спеціальні кутові модулі.

Для установки в лінію