Як заощадити воду у ванній? 5 речей, які вам потрібно запам'ятати.

Обновлено: 14 нояб. 2020 г.

Економія води – це не мода, і бути екологічним, всупереч видимості, не так вже й складно. Перші кроки в цьому напрямку варто зробити ще у ванній. Все, що вам потрібно, – це кілька хороших звичок, заміна несправного обладнання або інвестиції в те, що дозволить вам розумно керувати своїми ресурсами. Що ще? Пропонуємо ідеї разом з нашими дизайнерами.


1. Дбайте про свої корисні звички.

Чи знаєте ви, що відкриваючи воду під час чищення зубів витрачається понад сотня літрів кожного місяця? Те ж саме і з голінням. Це означає значні витрати, тому, щоб обмежити їх і звести до мінімуму, подбайте про корисні звички! Відкривайте кран тільки при необхідності і вимикайте воду, коли вона вам не потрібна: коли ви чистите зуби або голитесь. Це заощадить вам багато грошей!


2. Приймайте швидкий душ.

«Ванна або душ» – це одна з найважливіших дилем, пов'язаних з облаштуванням ванної кімнати. Це пов'язано не тільки з вашими звичками, а й з заощадженням. Вважається, що освіжаючий душ в душовій кабіні – набагато більш вигідна альтернатива. Щоб це насправді було так, душ повинен тривати всього кілька хвилин, тому що, якщо ви довго ніжитесь під струменями, ви будете використовувати майже стільки ж води, скільки у ванній.

Що робити, якщо у вашій ванній немає кабіни? Тоді варто встановити перегородку для ванни, завдяки якій вона перетвориться на багатофункціональний простір 2в1 – іноді ви зможете прийняти освіжаючий і швидкий душ, а іноді – отримати блаженне задоволення в ванній.


3. Виберіть економні та якісні змішувачі.

Негерметичний змішувач може витратити багато води за кілька місяців, тому краще або відремонтувати його, або замінити на нову модель, яка знизить споживання. Важливими елементами є картридж, що забезпечує безперебійну роботу, а також аератор, тобто спеціальний фільтр–насадка, який розбиває струмінь та збагачує його бульбашками повітря. Він розташований на кінці виливу крана та його завдання – змішувати воду з