Ванна кімната з окремостоячою ванною або унікальна зона відпочинку в вашому домі.

Окремостоячі ванни все частіше з'являються в українських ванних кімнатах - вони захоплюють своєю легкістю, химерними формами і ноткою розкішної енергії, яку вони можуть внести в будь-який, навіть маленький інтер'єр. Ви проектуєте ванну кімнату і шукаєте ванну, яка підкреслить сучасний дизайн інтер'єру? Окремостояча модель стане хітом - вона забезпечить більшу свободу дизайну і виняткову зручність використання, а непідвладна часу форма підійде практично до будь-якого інтер'єру. У яких ванних кімнатах буде доречно, який стиль і яку модель вибрати? Ми відповімо на ці та інші питання нижче.


Окремостояча ванна - чи буде вона виглядати гарно у вашій ванній кімнаті?

Окремостояча ванна, на відміну від класичних вбудованих рішень, забезпечує більшу свободу дизайну простору. Чому? Тому що її можна розмістити не тільки біля стіни, в кутку ванної кімнати, але і посередині або навпроти входу. В результаті ваша ванна кімната буде адаптована до індивідуальних потреб домашнього господарства - як функціональних, так і естетичних. Єдине, хоча і часто вирішальне, обмеження - це розмір, який звужує простір для маневру. У великих ванних кімнатах, що займають не менше 10 м2, ви можете вільно експериментувати з плануванням, не турбуючись про зручності у використанні всього обладнання і приладів. Окремостояча ванна в маленькій ванній може стояти біля стіни, замінюючи класичну вбудовану модель - витончена форма додасть інтер'єру легкості. Великою перевагою акрилових ванн є їх легкість, що дозволяє легко маневрувати конструкцією в процесі ремонту.


Яку модель вибрати? Ставка на дизайнерську ванну, що підкорила світ!

Мова про акрилової ванні SOLO з пропозиції бренду Ravak - ця модель була розроблена чеським дизайнером Kryštof Nosál. Форма цієї унікальної ванни була натхненна стилем, заснованим на мінімальних рішеннях, прямих лініях і геометрії. Форма поєднує в собі дві позачасові і універсальні форми - прямокутну основу і овал верхнього краю. Модель SOLO отримала безліч престижних нагород, в тому числі Red Dot і iF Design Award - в двох найпрестижніших європейських конкурсах, а також Good Design в Чикаго і EDIDA на чеському фестивалі дизайну Designblok. Така ванна, встановлена ​​у ванній кімнаті, додасть характер всьому інтер'єру, а також ефектно підкреслить обраний вами стиль. Це кращий спосіб додати інтер'єру глобальної естетики і сучасний зовнішній вигляд.


Чи підходить окремостояча ванна до стилю вашої мрії?

Окремостоячі ванни добре працюють в багатьох інтер'єрах - модель SOLO - правильний вибір для сучасних ванних кімнат, власники яких цінують мінімалізм, порядок і гармонію. Проста, геометрична форма універсальна, але в той же час дуже ефективна, тому потрібно підготуватися до того, щоб ванна стала естетичним центром ванної кімнати. SOLO прекрасно підкреслить мінімалістський характер інтер'єру, ставши центром релаксації в аскетично розташованому просторі. Вона також стане тонким доповненням до популярного скандинавському стилю або інтер'єрів в природному стилі, в якому буде супроводжуватися деревиною та пишною рослинністю. Це також добре працює в сучасних і гламурних просторах, позачасовий характер окремостоячої ванни SOLO дозволяє легко пристосувати її практично до будь-якого інтер'єру.